بلاگخدمات

سفارش سئو : سفارش پروژه سئو به چه صورت است؟

سفارش سئو یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باری به درآمد رسیدن سایت خود باید انجام دهید. در این نوشتار از آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب قصد داریم تا شما را در رابطه با سفارش سئو حرفه‌ای راهنمایی کنیم تا بتوانید در میان رقبا بدرخشید و گوی سبقت را از آن‌ها بربایید.

نکات مهم انتخاب شرکت برای سفارش پروژه سئو

پیش از سفارش پروژه سئو باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید از میان شرکت‌های موجود بهترین را انتخاب کنید. فرآیند سئو سایت، امری زمان‌بر و حساس است؛ به همین دلیل سفارش سئو تضمینی اهمیت زیادی پیدا می‌کند. در ادامه با نکات مهم پیش از انتخاب بهترین شرکت برای سئو سایت آشنا خواهید شد.

سوابق درخشان

یکی از مهم‌ترنی نکات برای سفارش سئو سایت این است که ببینید شرکت مورد نظر شما چه سوابق و افتخاراتی دارد. هرچه سابقه فعالیت یک شرکت بیشتر باشد، تجربه‌ی آن در انجام پروژه‌های متعدد نیز بیشتر خواهد بود؛ بنابراین نتایج بهتری را برای شما در پی خواهد داشت. اگر کیفیت انجام خدمات یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در سطح خوبی نباشد، دوام و پایداری آن مجموعه با شکست مواجه خواهد؛ به همین دلیل باید در هنگام سفارش سئو به مدت زمان و عمر آن برند دقت کنید.

سفارش سئو حرفه ای - سفارش سئو تضمینی سایت - سفارش پروژه سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب از سال 96 به منظور ارائه خدمات به شما عزیزان تاسیس شد و تا به امروز توانسته به پشتوانه‌ی سوابق درخشان خود، همواره رضایت حداکثری مشتریان را به‌دست آورد.

نمونه‌کارهای آنلاین و موفق

یکی از مهم‌ترین مواردی که در گام‌های ابتدایی سفارش سئو باید در نظر داشته باشید، بررسی نمونه‌کارهای شرکت موردنظر است. هرچند که افراد تخصص و تجربه‌ی خود را برای شما بازگو کنند، باز هم بدون ارائه‌ی نتایج موفق قبلی نمی‌توان به شرکتی اعتماد کرد.

برای انتخاب بهترین شرکت برای سئو سایت خود، بهتر است نمونه‌کارهای قبلی آن مجموعه را بررسی کنید تا ببینید آیا تخصص آن‌ها در عمل نیز به اندازه‌ی ادعایی که دارند هست یا خیر. آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب با بیش از 30 پروژه‌ی موفق در سئو این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که می‌توانید با خیالی مطمئن از انتخاب خوب، فرآیند سئو سایت را پشت سر بگذارید.

تیمی متخصص و باتجربه

سئو یک کار تیمی است؛ زیرا برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به رتبه‌های برتر در نتایج گوگل باید مجموعه‌ای کارها را به صورت همزمان انجام دهید. سئو تخصصی بسیار پیچیده است که وظایف گسترده‌ای را در بر می‌گیرد. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب بهترین متخصصین را گرد هم آورده‌ایم تا بتوانید تمامی خدمات مورد نیاز خود از جمله سئو را به خیالی راحت به ما بسپارید.

تجربه‌ی بالای متخصصین سئو می‌تواند از مشکلات احتمالی جلوگیری کرده و مدیریت بودجه‌ی پروژه سئو را ساده‌تر خواهد کرد. به دلیل آن‌که گوگل برای هر چیزی داکیومنت ارائه نمی‌کند، برخی از موارد سئو بر اساس تجربه به‌دست خواهند آمد. از سوی دیگر سئوی هر سایت با سایت دیگری ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال سئو سایت‌های پزشکی با فروشگاه‌های اینترنتی تفاوت زیادی دارد. تجربه‌ی بالا به متخصصین این امکان را می‌دهد تا بهترین مسیر ممکن را برای موفقیت در سئو انتخاب کنند.

قیمت‌گذاری منصفانه و اقتصادی

سئو در گروه خدماتی قرار دارد که قیمت آن بسیار متغیر و بر اساس پارامترهای بسیاری مشخص می‌شود. در یک مطلب جامع به صورت تخصصی نحوه‌ی قیمت‌گذاری پروژه سئو را بررسی کرده‌ایم که در صورت تمایل می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر آن نوشتار را مطالعه فرمایید.

سفارش سئو -سفارش سئو حرفه ای - سفارش سئو تضمینی سایت - سفارش پروژه سایت

برای سفارش سئو باید دقت داشته باشید که در ازای خدمات و فعالیت‌هایی که بر روی سایت شما انجام می‌شوند، هزینه مشخص می‌شود. یکی از ارزش‌های ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب این است که قیمت‌گذاری به صورت منصفانه صورت بپذیرد. شما عزیزان می‌توانید برای سفارش پروژه سئو سایت خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در انتهای این نوشتار نیز به بررسی فرآیند سفارش سئو نیز می‌پردازیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

تضمین حسن انجام کار

سفارش پروژه سئو تضمینی فقط عبارتی است که مجموعه‌هایی که از اعتبار بالایی برخوردار نیستند، برای به‌دست آوردن مشتری از آن سوءاستفاده می‌کنند. سئو تضمینی در واقعیت وجود ندارد؛ زیرا شما نمی‌توانید جایگاه گوگل را به صورت 100 درصدی تصاحب کنید. تنها تضمینی که در سئو وجود دارد، حسن انجام کار است؛ به این معنا که تمام تعهدات به صورت کامل و به بهترین نحو ممکن انجام شوند. در صورتی که استراتژی سئو به خوبی طراحی و اجرا شود، می‌توانید به جایگاه خوبی در گوگل دست پیدا کنید. ما در آزانس دیجیتال مارکتینگ سحاب این تعهد و ضمانت را به شما می‌دهیم که بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی ارائه خواهیم کرد و تا پایان مسیر منتهی به موفقیت در سئو سایت هم‌گام با شما خواهیم بود.

حتما بخوانید:  آموزش سئو و بهینه سازی سایت

ارائه گزارش کار دقیق و حرفه‌ای

یکی دیگر از موارد مهم در هنگام سفارش سئو این است که آیا گزارش کار به صورت منظم و با جزئیات به شما ارائه خواهد شد یا خیر. بهترین تیم سئو در تمامی مدت اجرای پروژه به صورت هفتگی و یا ماهانه به شما گزارشی تحویل خواهد داد تا علاوه بر اطمینان از روند رو به رشد وب‌سایت، در جریان فعالیت‌های انجام شده قرار بگیرید.

این گزارش از چندین جهت حائز اهمیت خواهد بود. جنبه‌ی اول این است که به شما اطمینان خاطر می‌دهد که تیم متخصصین زمان کافی برای بهبود سایت شما اختصاص می‌دهند. از سوی دیگر شما می‌توانید میزان پیشرفت پروژه را بررسی کنید و در طی انجام پروژه نیازهای بعدی خود را پیدا کنید. در نهایت نیز این گزارش به شما برای دریافت خدمات دیگر مانند برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی را نیز کمک خواهد کرد؛ زیرا می‌توانید بر اساس روند سئو سایت، برنامه‌های جانبی برای افزایش درآمد را بررسی کنید.

به روز بودن اطلاعات

در دنیای تکنولوژی همه چیز به صورت ثانیه‌ای پیشرفت می‌کند و شرکت بزرگ گوگل نیز در این عرصه به عنوان پیشرو شناخته می‌شود. به علت آن که الگوریتم‌های گوگل و هوش مصنوعی روز به روز قدرتمندتر و هوشمندتر می‌شوند، قواعد سئو نیز دست‌خوش تغییرات خواهند شد. آپدیت‌های گوگل به صورت منظم در هر سال چندین بار اتفاق میفتند که یکی از این آپدیت‌ها به علت بروز تغییرات بزرگ، Core Update نامیده می‌شود.

با توجه به این موارد می‌توان متوجه شد که به روز بودن اطلاعات تیم سئو یکی از ویژگی‌های حیاتی است و باید به صورت مداوم در حال آموزش و تجربه‌ی پارامترهای جدید باشند. متخصصین آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب به صورت پیوسته در حال بررسی تغییرات الگوریتم گوگل هستند تا علاوه بر کسب جایگاه بهتر، بتوانند جایگاه فعلی سایت را نیز حفظ کنند؛ زیرا پس از دستیابی به رتبه‌های برتر در نتایج گوگل، کار شما تمام نمی‌شود و باید برای نگهداری از این مهم، برنامه‌های مدونی را در نظر داشته باشید.

دریافت تخفیف متناسب با شرایط پروژه

یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های هر خرید و یا دریفات خدماتی، تخفیف است. تیم متخصصین سحاب در برخی از اوقات تخفیف‌های ویژه‎‌ای را برای مشتریان گران‌قدر خود در نظر دارند که می‌توانید با سفارش سئو، از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید. برای اطلاع از این تخفیف‌ها تنها کافیست از طریق یکی از راه‌های راتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تخمین بازه‌ی قیمت سئو

درست است که در قسمت‌های بالا به این مورد اشاره کردیم که قیمت سئو بر اساس پارامترها و ویژگی‌های متنوعی مشخص می‌شود اما پیش از سفارش سئو باید بدانید که به صورت حدودی، هزینه‌ی آن در چه بازه‌ای قرار خواهد گرفت تا با توجه به بودجه‌ی خود بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. یکی از خدمات کارشناسان سحاب این است که پیش از عقد قرارداد، بر اساس نیازها و شرایط کنونی وب‌سایت، بازه‌ای برای قیمت پروژه سئو به شما عزیزان اعلام خواهند کرد تا بتوانید بررسی‌های لازم را انجام داده و با عزمی راسخ، قرارداد سئو سایت را امضا نمایید.

پشتیبانی آنلاین و حضوری

هدف برخی از شرکت‌های سئو این است که تنها قرارداد سئو را امضا کرده و سپس مبلغ آن را دریافت کنند و صرفا برخی از کارها را همانند یک ربات انجام دهند. در صورت انتخاب این دسته از شرکت‌ها امید زیادی به بهبود وضعیت سئو سایت خود نداشته باشید؛ زیرا این فرآیند نیازمند زمان، انرژی، تخصص و دقت است. متخصصین آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب همانند یک عضو از مجموعه‌ی شما عمل می‌کنند و به طور دائمی در کنار شما هستند تا در صورت بروز کوچک‌ترین مشکلات احتمالی آن را در مدت زمان کوتاهی مرتفع سازند. هم‌چنین در هر لحظه‌ای از انجام پروژه سوالی برای شما پیش آمد و یا نیازهای جدیدی برای سایت خود پیدا کردید، می‌توانید از پشتیبانی حضوری و آنلاین ما استفاده نمایید.

رصد دائمی و تعیین مسیر موفقیت

پیش از شروع فرآیند سئو، باید استراتژی دقیق و تخصصی طراحی شود اما این جمله به آن معنا نیست که دیگر این چارچوب تا انتها ثابت است و تغییری در آن ایجاد نخواهد شد. برای سفارش سئو باید به این نکته توجه داشته باشید که تیم مورد نظر شما به صورت مداوم استراتژی خود را با آزمون و خطا بهبود دهند و همواره به دنبال راهی برای رشد سایت شما باشند. یکی از وظایف تیم متخصصین سحاب این است که در طی مسیر سئو سایت به صورت مداوم و مستمر فعالیت‌های انجام شده و نتایج آن را رصد می‌کنند تا بتوانند برای گام‌های بعدی برنامه‌های موثرتری در نظر بگیرند. اگر طراحی استراتژی سئو سایت به این تالرتیب پیش برود، با اطمینان می‌توان گفت که به سادگی می‌توانید گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و رونقی اساسی به کسب و کار خود ببخشید.

حتما بخوانید:  صفحه اول گوگل، چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

راه اندازی کمپین های اختصاصی تبلیغات همسان، بنری و گوگل ادز

برای آن ‌که بتواندی مسیر درآمدزایی از وب‌سایت را هموارتر کنید، باید در کنار سئو از سایر روش‌های بازاریابی آنلاین و یا همان دیجیتال مارکتیگ کمک بگیرید. دیجیتال مارکتینگ حیطه‌ای بسیار گسترده است که زیر شاخه‌های متنوع و متعددی دارد.

برای انتخاب شرکت مناسب که بتوانید سفارش سئو سایت خود را به آن‌ها بسپارید، در نظر داشته باشید که آن شرکت باید بتواند سایر خدمات مرتبط مانند تبلغیات بنری، کلیکی، همسان، ریتارگتینگ و تبلیغات گوگل که با نام Google ads شناخته می‌شود را به صورت تخصصی به شما ارائه دهد.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب به کمک تیم فنی و متخصص این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده‌ایم که در کنار خدمات سئو، بتوانید از تمامی خدمات جانبی مانند تولید محتوا و تبلیغات در فضای آنلاین نیز بهره‌مند شوید.

عقد قرارداد رسمی و معتبر

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین مجموعه برای سفارش سئو، عقد قرارداد رسمی است. به واسطه‌ی این قرارداد طرفین اطمینان حاصل می‌کنند که به تمامی تعهدات به بهترین شکل ممکن عمل خواهد شد. در صورت بروز هر گونه مشکلات احتمالی نیز به کمک این قرارداد می‌توان مشکل را به صورت منصفانه مرتفع کرد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام سفارش سئو حرفه ای حتما پس از توافقات صورت گرفته نسبت به عقد قرارداد اقدام فرمایید.

تا به اینجا متوجه شدیم که دقت در انتخاب شرکت برای سفارش سئو از جمله نکات مهم به شمار می‌رود. اما پیش از سفارش سئو باید به موارد دیگری نیز دقت داشته باشید که در ادامه به بررسی تمامی این موارد می‌پردازیم.

سفارش سئو حرفه ای تضمینی شامل چه مواردی می‌شود؟

سفارش سئو: سفارش پروژه سئو به چه صورت است؟

خدمات سئو شامل طیف گسترده‌ای از وظایف می‌شود که باید در راستای یکدیگر به آن‌ها جامه‌ی عمل بپوشانید. به طور کلی می‌توان گفت که سئو دربرگیرنده‌ی 3 دسته مهم از فعالیت‌هاست که می‌توانید هر یک از آن‌ها را نیز به صورت جداگانه سفارش دهید. در ادامه به بررسی این نکته‌ی مهم در سفارش سئو تضمینی سایت می‌پردازیم.

سفارش سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به دسته خدماتی گفته می‌شود که به ساختار فنی و برنامه نویسی وب‌سایت شما برمی‌گردد. اولین قدم برای بهبود رتبه در نتایج موتور جستجوی گوگل است و اگر سایت شما از لحاظ فنی بهینه نباشد، مابقی فعالیت‌های مثبت شما نیز زیر سوال خواهد رفت. برخی از افراد برای سفارش سئو تنها به این دسته از خدمات نیاز دارند. برای این دسته از افراد نیز امکان سفارش سئو تکنیکال به صورت مجزا وجود داردو سئو تکنیکال تنها یک بار انجام می‌شود؛ مگر آن که ساختار فنی سایت را تغییر دهید و یا ریدایزین کنید. در این صورت ممکن است مجددا به بهینه سازی تکنیکال نیاز داشته باشید.

سفارش سئو داخلی

سئو داخلی همان فعالیت‌هایی است که در راستای کسب جایگاه بهتر در درون وب‌سایت انجام می‌شوند. از جمله این پارامترها می‌توان به تولید محتوا، لینک‌سازی داخلی، تصاویر، ویدیو و تجربه کاربری اشاره کرد. شما می‌توانید در صورت صلاح‌دید فقط این بخش را درخواست کنید تا کارشناسان سئو پس از بررسی نیازسنجی‌های لازم را انجام دهند. آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب در کنار شماست تا تمامی خدمات مورد نیاز شما را با بالاترین میزان کیفیت ارائه دهد.

سفارش سئو خارجی

سئو خارجی تاثیر به سزایی در میزان رشد وب‌سایت و افزایش درآمد شما خواهد داشت. همان‌طور که از نام این دسته از خدمات نیز مشخص است، به مجموعه‌ای از کارهایی که در خارج از وب‌سایت صورت می‌گیرند، گفته می‌شود. در صورتی که بر اساس شرایط وب‌سایت خود تنها به سفارش سئو خارجی نیاز دارید، جای نگرانی وجود ندارد. تیم متخصصین سحاب در خدمت شما هستند تا بتوانید قله‌های موفقیت را به راحتی زیر پا بگذارید.

حتما بخوانید:  مدیر سئو کیست؟

سفارش پروژه سئو به چه صورت است؟

قطعا شما هم از اهمیت سئو سایت آگاه هستید و دوست دارید در دنیای بزرگ دیجیتال مارکتینگ سهم خوبی از بازار را از آنِ خود کنید. برای شروع کار بهتر است که بر روی برنامه‌های بلند مدت و پر بازده مانند سفارش سئو تمرکز کنید. اغلب روش‌های بازاریابی نتیجه‌ای کوتاه مدت دارند.

روسفارش خدمات سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

به عنوان مثال گوگل ادز تا زمانی برای شما سودده و پربازده خواهد بود که هزینه‌ی آن را تامین کنید. سئو اما این گونه نیست. در صورتی که بتوانید جایگاه خوبی در گوگل به دست آورید، تنها کافیست که آن را حفظ کنید و برای مدت زمانی طولانی مشتریان را به سادگی به سمت برند خود جذب نمایید. برای سفارش سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید.

 

تکمیل و ثبت فرم درخواست خدمات مارکتینگ

در وهله‌ی اول تنها کافیست تا درخواست‌های خود را از طریق فرم مربوطه در وب‌سایت سحاب مطرح کنید. ممکن است که شما دید و نگاه تخصصی به نیازهای خود نداشته باشید و این امری طبیعی است. به همین منظور اگر به صورت دقیق نمی‌دانید که کدام خدمات برای کسب و کار شما مناسب است، در این فرم تنها خواسته‌های خود مانند افزایش مشتری، برندسازی، تبلیغات و … را درج کنید تا کارشناسان ما بتوانند پیشنهادهای مفیدی به شما ارائه دهند.

بررسی درخواست توسط تیم فنی

پس از آن که شما سفارش سئو خود را توسط فرم ثبت کردید، کارشناسان بررسی‌های لازم را انجام خواهند داد. در این مرحله نیازهای دقیق‌تر پروژه بررسی خواهد شد و اگر فرد درخواستی کلی مانند افزایش فروش در سایت داشته باشد، راهکارهای لازم توسط تیم فنی مشخص شده و سپس به مدیر فروش اعلام خواهد شد.

برقراری ارتباط با مشتری

در این مرحله نتیجه‌ی بررسی‌های انجام شده در طی تماس تلفنی با شماره تلفن درج شده در فرم ثبت درخواست، به مشتری اعلام می‌شود. شما می‌توانید بر اساس اطلاعات رد و بدل شده در طی این تعامل تصمیم خود را برای سفارش پروژه نهایی کنید.

برگزاری جلسه برای بررسی و آنالیز پروژه

از آن جایی که هر سایت، شرایط و نیازهای مخصوص به خود را دارد، باید تعامل بین مشتری و مجری به صورت موثر برقرار شود. در طی جلسات برگزار شده، می‌توانید خواسته‌های خود را با جزئیاتی بیشتر اعلام کنید و برای بهبود وضعیت سئو سایت خود نقشه‌ی راهی را در نظر بگیرید. در این مرحله سایر پیشنهاداتی که به موفقیت شما را تسریع خواهند کرد نیز معرفی می‌شوند تا بر اساس بودجه‌ی شما برنامه‌ریزی‌هایی برای دریافت سایر خدمات جانبی تدوین کنید.

عقد قرارداد

همان‌طور که در بالاتر نیز اشاره کردیم، یکی از ملزومات سفارش سئو حرفه ای، عقد قرارداد است. در این مرحله می‌توانید بر اساس توافقات صورت گرفته، شرح قرارداد را مکتوب کرده و طرفین با امضای خود به آن اعتبار ببخشند.

ارسال پروپوزال و تحلیل اولیه سایت

اولین فاز اجرایی در این مرحله شکل می‌گیرد. برای طراحی استراتژی و تدوین برنامه‌ای موثر تیم فنی تحلیل و آنالیز سایت را آغاز می‌کنند تا بتوانند اهدافی را برای کوتاه مدت و بلند مدت در نظر بگیرند. نتایج این تحلیل‌ها نیز در طی گزارشاتی مکتوب به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

شروع پروژه

آخرین مرحله از ثبت سفارش سئو، آغاز مراحل اجرایی است. در این فاز بر اساس تحلیل‌ها و استراتژی در نظر گرفته شده، وظایف مشخص شده و در بازه‌ی زمانی معین شده در قرارداد به انجام خواهند رسید.اینجا همان جایی است که در راه موفقیت کسب و کار خود اولین گام را بر می‌دارید.

جمع‌بندی از سفارش سئو حرفه‌ای

همان‌طور که در این مطلب نتیجه گرفتیم، بنیادی‌ترین اقدام برای رشد کسب و کارهای اینترنتی، آغاز فرآیند سئو اصولی وب‌سایت است. برای سفارش پروژه سئو خود تنها کافیست بتوانید مجموعه و تیمی خبره و با تجربه را پیدا کنید تا همکاری لذت‌بخشی را تجربه نمایید. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب، علاوه بر پذیرفتن سفارش سئو حرفه‌ای سایت، خدماتی نظیر طراحی سایت، تحقیق کلمات کلیدی، تولید محتوا، تدوین استراتژی سئو و مارکتینگ، تبلیغات در گوگل ادز، سئو خارجی و مشاوره سئو را نیز خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم. جهت ثبت سفارش خود تنها کافیست تا فرم مربوطه در وب‌سایت را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن به یاری شما عزیزان بشتابند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

اسماعیل سحاب

فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم. از طریق مطالعاتی که در دانشگاه داشتم علاقمند به سئو و مفاهیم بازاریابی اینترنتی شدم. بعد از دانشگاه به صورت تمام وقت در این حوزه مشغول هستم و خوشحالم که باعث رشد ترافیک تجاری کسب وکارهای آنلاین می شوم. اگر شما نیازمند رشد کسب وکارتان و مشتاق همکاری با من به عنوان متخصص، مشاور و یا کارشناس سئو هستید، از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت و یا با شماره همراه 09187099278 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
تماس سریع دریافت خدمات