استراتژی های سئو

بهترین استراتژی های سئو سال ۲۰۲۰

اگر می‌خواهید با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت، کسب و کار آنلاین خود را بهبود ببخشید، نیاز دارید که قبل از هرچیزی که یک نقشه برای این کار داشته باشید. نقشه رسیدن به موفقیت در سئو، همان استراتژی های سئو است، اما کدام استراتژی و نقشه متناسب کسب و کار شما است؟

برنامه ریزی و تعیین استراتژی موفق، مهم ترین وظیفه یک مشاور سئو حرفه ای برای کسب و کار است! در هر حوزه ای که مشغول به فعالیت باشید، سئو و بهینه سازی سایت، می تواند در خدمت و اختیار شما باشد، بدون آن که لازم باشد کار خاصی انجام دهید.
اگر قرار است از سئو استفاده کنید، باید در ابتدا بدانید که اصلا استراتژی سئو چیست؟ بهترین استراتژی های سئو که امتحان شده اند، کدام هستند و چگونه باید از آن ها استفاده کنید.

اگر فکر می کنید که تکنیک های کلاه سیاه سئو می توانند پاسخگوی نیاز شما باشند، باید بگوییم که سخت در اشتباهید! کسب و کاری که نتواند به خوبی روی پای خودش بایستد، یک کسب و کار شکست خورده است. پس بجای تلف کردن انرژی، زمان و پول بر روی این ترفندهای از بین رفته، مطابق الگوریتم های گوگل یک استراتژی برتر را انتخاب کنید. در ادامه با من همراه باشید.

استراتژی های سئو

استراتژی سئو چیست؟ (استراتژی های سئو به زبان ساده)

به صورت کلی ما انسان ها برای هر چیزی یک استراتژی می نچینیم! سئو هم از این موضوع مستثنا نیست. در واقع سئو و بهینه سازی سایت، یکی از روش های کلی بهبود تبیلغات و نتایج یک کسب و کار است که باید به شکل و شیوه از پیش طراحی شده که به آن استراتژی سئو می گوییم، اتفاق می افتد!

این کار باعث می شود که کسب و کار بتواند در دید مخاطبان هدف خود قرار بگیرد و نتیجه ی آن فروش بیشتر خدمات و محصولات، بهبود برند و شناخته شدن آن، افزایش ترافیک ورودی وبسایت و … است. اگر یک کسب و کار دارید که می خواهید از خدمات سئو استفاده کنید، می توانید از اینجا با من تماس بگیرید.

موثرترین استراتژی های سئو در سال ۲۰۲۰

همانطور که احتمالا تا الان حدس زده اید، استراتژی های سئو هر ساله در حال بهبود یا همان آپدیت هستند و این موضوع باعث می شود که افراد به دنبال بهترین استراتژی و موثرترین استراتژی در سال جدید باشند. در همین زمینه بهترین است که شما هم با بهترین و موثرترین این برنامه ها در سال ۲۰۲۰ یعنی همین سال جاری آشنا باشید تا اگر یک سئوکار حرفه ای استخدام کردید، مطلع باشید که چگونه کسب و کار شما را بهبود می‌بخشد.

استراتژی‌‌‎هایی که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنم، در واقع برای سایت‌های فارسی زبان و پروژه‌هایی که تا کنون داشته‌ام، موثر بوده‌اند، پس بدون نگرانی و دغدغه از آن‌ها استفاده کنید و یا به سئوکار خود توصیه کنید از آن‌ها استفاده کند تا سریع‌تر نتیجه بگیرید و مشتریان بیشتری جذب کسب و کار خود کنید.

UX و تجربه کاربر را از سایت خود بهبود ببخشید تا نتایج شما متحول شود!

بله می‌خواهید باور کنید و یا نکنید! همه چیز این روزها دیگر زیر سر تجربه کاربری یا همان UX است و گوگل بیش از اندازه به آن برای سایت‌های فارسی زبان بها می‌دهد. شما باید چنان تجربه‌ای در سایت خود رقم بزنید که کاربر با علاقه و با تمام وجود سایت شما را ببیند و حتی با آن تعامل برقرار کند.

ایجاد تعامل کاربر با سایت شما و میزان آن در سئو شما نقش بسیار مهمی دارد که به صورت کامل در مقاله جادوگرنابود کننده سئوی شما، بانس ریت (BOUNCE RATE) چیست؟ در مورد آن توضیح داده ایم! اگر می‌خواهید که رتبه های خود را در گوگل متحول کنید و به صفحه اول گوگل برسی، قبل از هرچیزی UX سایت خود را بهبود ببخشید.

اعتبار بسازید به صفحه اول گوگل برسید!

اشتباه نکنید، این اعتبار همان برندینگ نیست. این به آن معنا است که کسب و کار شما می‌تواند برند شناخته شده ای نباشد، اما اعتبار خوبی داشته باشد! متخصصان سئو و افراد دارای مهارت در زمینه بهینه سازی سایت، سعی می کنند که با استفاده از راه حل های غیرطبیعی مثل ساخت بک لینک مصنوعی اقدام به ایجاد اعتبار بکنند.

اگر شما هم می خواهید که در این زمینه یک پیشرفت اساسی داشته باشید، بهتر است این کار را نکنید و یک شیوه ی سالم و طبیعی برای ایجاد اعتبار داشته باشید. شیوه ی سالم و طبیعی که تنها افراد متخصص می توانند از آن استفاده کنند باعث بهبود اعتبار صفحه و سایت شما تا حد زیادی می‌شود که نتیجه آن، بهبود سئوی سایت شماست.

مشتریان و مخاطبان وفادار یکی از بهترین استراتژی های سئو

اگر شما در حال مطالعه این مقاله هستید که حاصل تجربیات من در زمینه سئو است، حتما دارای یک سایت و یا کسب و کار هستید و نیاز به سئو دارید.
اگر بخواهم به صورت خلاصه این استراتژی سئو را به شما توضیح بدهم، باید بگویم که صرفا داشتن بازدیدکننده برای گوگل ملاک نیست و نمی‌تواند در بهبود سئو سایت شما اثر زیادی ایجاد کند.

برای بهینه سازی سایت و کسب رتبه های عالی در نتایج گوگل لازم است که حتما سلسه ای از مشتریان وفادار برای کسب و کار خود ایجاد کنید.
مشتریانی که بتوانند به بهبود عملکرد شما کمک کنند و پیوسته دنبال مقالات، محتواهای جدید، خدمات و محصولات شما باشند. این موضوع برای گوگل مهم است و به راحتی با الگوریتم های جدیدش، متوجه این موضوع می شود.

شما با ایجاد مزیت رقابتی، ایمیل مارکتینگ و دادن عضویت در خبرنامه قادر هستید که کسب و کار خود را در این زمینه بهبود ببخشید. آیا تا الان توانسته اید که در زمینه ایجاد مشتریان وفادار موفق عمل کنید؟ با یک کارشناس سئو موفق تماس بگیرید.

استراتژی های سئو

سئو On Page یا سئو داخلی را در اولویت قرار دهید

یکی دیگر از استراتژی های سئو که کمی مظلوم است و به آن توجه زیادی نمی شود، همین مسئله سئو داخلی سایت است که نباید به هیچ وجه آن را دست کم بگیرید.  اگر می‌خواهید که از رقیبان خود به سرعت جلو بزنید و آن ها را در سئو شکست دهید، لازم است که حتما به سئو داخلی خود بها بدهید.

سئو داخلی و تنیظمات آن همان چیزی است که می تواند شما را از رقیبان جدا کند و باعث بهبود رتبه های سایت شما در گوگل بشود. تولید محتوای مناسب تنها کافی نیست بلکه توجه به سئو داخلی و تنظیمات آن هم بخش مهمی است که باید به آن توجه کنید. سئو داخلی قدرتی دارد که کمی نهفته است! پس از آن استفاده کنید تا این قدرت بتواند در بهینه سازی سایت شما یک تحول عظیم ایجاد کند.

اگر شما هم تا الان مانند بسیار دیگری از افراد در یک خواب زمستانه به سر برده اید و از این موضوع استفاده نکرده اید، همین الان بیدار شوید. شاید می گویید که در این زمینه هیچ تجربه ای ندارید و نمی دانید که چگونه از این موضوع استفاده کنید. اگر هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارید، می توانید با متخصص سئو از بخش تماس با من، تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنم و به شما راهکارهایی ارائه کنم که در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند کسب و کار شما را بهبود ببخشد.

برگ برنده کسب و کارهای کوچک در سئو، کوچک بودنشان است!

شما نمی توانید در همه ی زمینه ها در سئو عالی باشید! این موضوع را در نظر بگیرید و به صورت تخصصی فعالیت کنید. کسب و کارهای کوچک در سئو موفق تر هستند چرا که به صورت تخصصی فعالیت می کنند. اگر کسب و کار شما هم کوچک است، می توانید در نظر بگیرید که می توانید به راحتی این کار را با استخدام سئو کار حرفه ای انجام دهید.

استراتژی های سئو

شما با مشخص کردن کلیدواژه های تخصصی کسب و کارتان و انجام عملیات سئو بر روی آن ها می توانید به گوگل بفهمانید که در کدام زمینه مشغول به کار هستید و باید در چه کلیدواژه هایی حتما رتبه های عالی داشته باشید.
کسب و کارهایی که خیلی گسترده کار می کنند، بیش از حد در این زمینه به مشکل برخورد می کنند و به راحتی نمی توانند به هدف خود برسند.

من در زمینه تخصصی خودم یعنی سئو و بهینه سازی سایت از همین استراتژی استفاده کرده ام و تنها از همین موضوع یعنی سئو برنامه ریزی محتوایی کرده ام. پس اگر کسب و کار کوچکی دارید، نگران نباشید و به روند خودتان ادامه دهید، اما اگر کسب و کار شما کمی بزرگ و گسترده است، لازم است که حتما با یک مشاور سئو حرفه ای در تماس باشید. در این زمینه می توانید بر روی کمک من حساب کنید.

نتیجه گیری

بهترین استراتژی های سئو ،همان استراتژی هایی هستند که شما را به موفقیت می رسانند! پس اگر در استفاده از یکی از این استراتژی ها با شکست مواجه شدید، زیاد نگران نشوید و استراتژی خود را عوض کنید. این کار را بارها انجام دهید تا در نهایت بتوانید سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید. سایتی که در صفحه اول گوگل نباشد، همان سایتی است که باید فراموش شود، پس جزو این دسته از سایت ها نباشیدو از یک سئوکار حرفه ای کمک بگیرید!

اسماعیل سحاب
فالووم کنید
0 پاسخ
دیدگاه خود را ثبت کنیدWant to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.