بلاگ

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

در عصر حاضر که تقریبا ۸۰ درصد افراد به فضای دیجیتال دسترسی دارند، تبلیغ کردن در این حوزه می‌تواند بازدهی بسیار مناسبی برای شما داشته باشد. همین موضوع باعث می‌شود تا آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ روز به‌ روز پیشرفت‌های بیشتری را پشت سر بگذارند. اگر می خواهید با یکی از بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایران همکاری کنید و برندینگ و فروشتان را افزایش بدید، اطلاعات خودتان را جهت دریافت مشاوره رایگان در فرم زیر وارد کنید.

(Required)
Hidden
Hidden
Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

در این مقاله تصمیم داریم به معرفی بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ و مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌ها بپردازیم. بنابراین اگر در حال برنامه‌ ریزی برای دریافت خدمات از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ هستید، توصیه می‌شود مطالعه این مقاله را به زمان دیگری موکول نکنید.

یک سری ویژگی‌های مشترک میان آژانس‌های دیجیتال مارکتینگی که توانسته‌اند نسبت‌ به سایر رقبا موفقیت‌های بیشتری را کسب کنند یا به عبارتی شهرت بالاتری به دست آورند، دیده می‌شود.

متخصصان بر این باورند که این ویژگی‌ها دقیقا نقطه متمایز کننده این مجموعه‌ها نسبت‌ به سایر مراکز همکار است.  دانستن این ویژگی‌ها به شما کمک خواهد کرد تا یکی از بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ موجود را برای دریافت خدمات دلخواه خود انتخاب کنید. انتظار می‌رود با مطالعه این مقاله تمامی سوالاتی که در رابطه با این آژانس‌ها در ذهن دارید، پاسخ داده شوند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آژانس بازاریابی اینترنتی آژانس تبلیغات اینترنتی آژانس بازاریابی آنلاین شركت ديجيتال ماركتينگ تعرفه آژانس های دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغات دیجیتال بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ

پیشرفت‌های بشر در دانش و تکنولوژی‌های مبتنی بر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی باعث شده است تا مسیر برای تبلیغات بیشتر با هزینه کمتر و زمان کوتاه‌تر فراهم باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ به مجموعه‌ای گفته می‌شود که با گردهم آوری نیروهای متخصص سعی دارد با تنظیم یک استراتژی دقیق تبلیغاتی کسب و کار شما را در عرصه دیجیتال تبلیغ کند.

متخصصان دیجیتال مارکتینگ با استفاده از فرصت‌های ایجاد شده توسط اینترنت می‌توانند در مدت زمانی کوتاه‌تر از کسب و کار شما یک برند معروف و بزرگ بسازند. همین موضوع باعث شده است تا امروزه افراد زیادی خواهان دریافت خدمات از این مجموعه‌های تخصصی باشند.

فعالیت‌های گسترده‌ای توسط این آژانس‌ها انجام می‌گیرد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به طراحی سایت، سئو، بازاریابی محتوایی، موبایل مارکتینگ، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، لینک سازی، بازاریابی ویدیویی و گرافیکی و همچنین برند سازی به وسیله کمپین‌های تبلیغاتی اشاره کرد.

مجموعه اقدامات آژانس دیجیتال مارکتینگ

هنگامی که سخن از آژانس بازاریابی اینترنتی می‌شود، منظور مجموعه‌ای از متخصصانی است که هر کدام در یک زمینه از تبلیغات اینترنتی تخصص دارند، و دور هم جمع شده‌اند تا کسب و کارهای کوچک و معمولی را به برندهای موفق و بزرگ تبدیل کنند. به عبارت دیگر می‌توان گفت با کنار یکدیگر قرار گرفتن تخصص‌های مختلف فعال در زمینه تبلیغات دیجیتال یک تیم موفق و بزرگ تبدیل می‌شود که می‌تواند با داشتن یک استراتژی درست تبلیغاتی مسیر سخت تبلیغات آفلاین را به صورت آنلاین هموار کند.

این متخصصان در ابتدا سعی می‌کنند تا با تحقیق و پژوهش پیرامون کسب و کار شما نیازها و خلاء‌های موجود را بشناسند. سپس به گونه‌ای برنامه ریزی می‌کنند که شما در این زمینه بهترین نشان داده شوید.

پس از اینکه استراتژی دقیقی توسط آژانس تبلیغاتی اینترنتی برای کسب و کار شما مشخص شد، اقدامات لازم آغاز می‌شود. از مهم‌ترین این اقدامات می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

 • تحلیل رقبا و تنظیم برنامه‌های مشخص برای تبلیغات
 • سئو و محتوا مارکتینگ
 • موبایل مارکتینگ و تنظیم استراتژی تبلیغات در شبکه‌های مجازی
 • ساخت تصاویر و ویدیوهای تبلیغاتی
 • اجرای کمپین‌های هدفمند برای افزایش بازدید کننده و فروش بیشتر
 • شناسایی نقاط ضعف و رفع آن‌ها
 • تکیه بر نقاط قوت برای پیشی گرفتن از سایر رقبا

خدمات ارائه شده در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

مهم‌ترین هدف آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ برند سازی و افزایش شهرت کسب و کارها است. به همین دلیل خدمات ارائه شده در این آژانس‌ها به گونه‌ای تنظیم می‌شود که مسیر رسیدن به هدف سریع‌تر طی شود.

آژانس بازاریابی اینترنتی آژانس تبلیغات اینترنتی آژانس بازاریابی آنلاین شركت ديجيتال ماركتينگ تعرفه آژانس های دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغات دیجیتال بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ

متخصصان در این مسیر از بهترین ابزارها و استراتژی‌ها استفاده می‌کنند تا مسیر تبلیغات را کوتاه‌تر کنند. به همین دلیل است که تبلیغات دیجیتال در مدت زمانی کوتاه‌تر شما را به اهدافتان می‌رساند.

اهداف آژانس دیجیتال مارکتینگ

سوال مهم دیگری که افراد زیادی به دنبال یافتن پاسخ آن هستند، این است که آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ چه اهدافی را دنبال می‌کنند؟ این مجموعه‌ها می‌خواهند چه چیزی را به دست آورند.

در ادامه به بررسی مهم‌ترین اهداف دنبال شده توسط این آژانس‌های خواهیم پرداخت‌. برخی از مهم‌ترین این اهداف به شرح زیر است:

کاهش هزینه‌های تبلیغاتی

گاهی بالا بودن هزینه‌های تبلیغات افراد را از برندسازی دور نگه می‌دارد. با به وجود آمدن بستر آنلاین برای تبلیغات گسترده‌تر و تاثیرگذارتر امکان تبلیغات با هزینه‌های پایین‌تر نیز فراهم شده است. متخصصان فعال در عرصه دیجیتال مارکتینگ در تلاشند تا با کمترین بودجه ممکن کسب و کار شما را به همگان معرفی کنند. ثابت قدم ماندن یکی از شروط اصلی دستیابی به اهداف است‌. تمامی برندهایی که به وسیله تبلیغات آنلاین توانسته‌اند به جایگاه امروزی خود دست یابند، همگی پس از تحمل ناامیدی‌ها و شکست‌های پی در پی به اینجا رسیده‌اند.

بهبود کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده

یکی از مهم‌ترین اهدافی که توسط شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ پیگیری می‌شود، افزایش کیفیت محصولات و خدمات به منظور کسب مشتریان بیشتر است.

حتما بخوانید:  جدیدترین الگوریتم های گوگل چیست؟

متخصصان تبلیغات آنلاین نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن مشتریان موقت خود را به دائمی تبدیل کنید. این هدف تنها زمانی میسر خواهد شد که کیفیت خدمات و محصولات شما رضایت بخش باشد.

فرض کنید با هدف خرید پارچه راهی بازار می‌شوید. از اولین پارچه فروشی یک متر پارچه که ادعا می‌شود مرغوب است خریداری می‌کند. خرسند از خرید خود به منزل باز می‌گردید. اما پس از گذشت مدت زمانی کوتاه متوجه می‌شوید که پارچه کیفیت چندانی ندارد و در اثر شست و شو آب می‌رود. آیا حاضر هستید برای خرید مجدد پارچه به آن پارچه فروشی مراجعه کنید؟

قطعا خیر. بنابراین می‌توان گفت برای از دست ندادن مشتریان قبلی خود باید کیفیت محصولات و خدمات خود را بهبود بخشید تا بتوانید آن‌ها را راضی کنید.

تلاش برای بازگشت سریع سرمایه صرف شده در مسیر تبلیغات

آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ با استفاده از روش‌های تخصصی تلاش می‌کنند تا همان سرمایه‌های اندک صرف شده در مسیر تبلیغات آنلاین را نیز به شما بازگردانند. به عبارتی می‌توان گفت شما با تبلیغات آنلاین هیچ پولی را از دست نخواهید داد. چرا که سرمایه شما ذخیره می‌شود و بعدها چندین برابر به شما بازمیگردد.

آنچه که باعث تمایز تبلیغات دیجیتال نسبت به سایر روش‌هایی تبلیغاتی می‌شود سرعت بازگشت سرمایه صرف شده است. اگر چه با تبلیغات آفلاین نیاز است چندین سال برای بازگشت سرمایه خود صبر کنید اما در این روش می‌توانید از همان سال اول فعالیت متخصصان برگشت سرمایه خود را نظاره گر باشید.‌

تحلیل رقبا برای پیشرفت بیشتر

برای اینکه بتوانید یک برند موفق بسازید باید دائما رقبای خود را تحلیل کنید. از نقاط قوت و ضعف آن‌ها درس بگیرید و با تمرکز بر روی نقاط قوت و ضعف خود در مسیر رقابت موفق عمل کنید.

تحلیل کردن رقبا به صورت دائمی تنها توسط یک آژانس دیجیتال مارکتینگ امکان پذیر است. چرا که هر گونه تحلیل اشتباه ممکن است شما را به گمراهی کشاند.

متخصصان دیجیتال مارکتینگ به دلیل تجربه گسترده‌ای که در این زمینه دارند، بهترین گزینه برای تحلیل و بررسی رقبا هستند.

تحلیل مشتریان و اهداف آن‌ها

تحلیل مشتریان و مشخص کردن اهداف آن‌ها یکی دیگر از رمزهای دستیابی به موفقیت در کسب و کارهای آنلاین است. اگر شما در این مرحله به درستی عمل نکنید قطعا تبلیغات شما بی تاثیر خواهد شد. شناخت اهداف افرادی که شما برای خرید کالا یا خدمات دلخواه خود انتخاب می‌کنند، باعث می‌شود تا بتوانید افراد بیشتری را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید.

تحلیل مشتریان و اهداف آن‌ها

دریافت خدمات از بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ باعث می‌شود تا تحلیل مشتریان و اهدافی آن‌ها دقیق‌تر و اصولی‌تر انجام گیرد.

متخصصان پس از اتمام این مرحله یک استراتژی قوی برای پیشبرد کسب و کار شما تنظیم می‌کنند تا بتوانند شما را به قله‌های شهرت برسانند.

راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی به منظور فروش بیشتر

کمپین‌های تبلیغاتی روش‌های نوینی هستند که به منظور فروش بیشتر اجرا می‌شوند. با استفاده از این کمپین‌ها شما این امکان را خواهید داشت که در یک بازه زمانی کوتاه‌تر، فروش بالاتری را تجربه کنید.

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر کمپین‌ها درست و اصولی اجرا شوند، نه تنها هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت، بلکه به ضرر شما نیز تمام می‌شود. به همین دلیل است که توصیه می‌شود حتما برای دریافت خدمات مرتبط با کمپین‌های تبلیغاتی از آژانس دیجیتال مارکتینگ… که یکی از بهترین‌ها در این عرصه است، خدمات دریافت کنید.

اعضا تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ از چندین نیروی متخصص که به صورت همزمان بر روی قسمت‌های مختلف یک پروژه فعالیت دارند، تشکیل شده است.

اقدامات تیمی همیشه تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. به همین دلیل است که دریافت خدمات از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ می‌تواند شانس شما را چندین برابر کند. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ از تیمی قوی که شامل برنامه نویس‌ها، طراحان وب سایت، سئو کارها، طراحان گرافیک، متخصصان سوشال مدیا و شبکه‌های مجازی، کپی رایترها، نویسندگان محتوا و غیره است، تشکیل شده است.

ابزارهای مورد استفاده در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

متخصصان دیجیتال مارکتینگ برای اینکه بتوانند خدماتی ارزنده ارائه دهند به ابزار و وسایلی نیاز دارند که بدون آن‌ها کار کردن سخت و طاقت فرسا خواهد شد. این ابزارها بیشتر نرم افزارها و افزونه‌هایی هستند که بر روی کامپیوتر یا تلفن‌های هوشمند نصب می‌شوند و متخصص را در مسیر رسیدن به هدف یاری می‌رسانند. از مهم‌ترین ابزارهای مورد استفاده در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ می‌توان به ابزارهای سئو و تولید محتوا، ابزارهای مرتبط به موبایل مارکتینگ و مدیریت پروژه، ابزارهای لازم جهت بررسی داده‌ها و اتوماسیون‌های بازاریابی، ابزارهای تبلیغاتی و غیره اشاره کرد.

خدمات ارائه شده توسط بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

افراد قبل از برنامه ریزی جهت دریافت خدمات از متخصصان تبلیغات آنلاین به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند که بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ چه خدماتی ارائه می‌دهند؟ و چگونه توانسته‌اند لقب بهترین را به خود اختصاص دهند؟

برخی از خدمات ارائه شده توسط این است شرکت‌های برتر عبارتند از:

طراحی وب سایت‌‌های مختلف

با پیشرفت‌های گوگل و سایر موتورهای جست و جو طراحی سایت نیز علاقه مندان زیادی پیدا کرد. در واقع می‌توان گفت تجربه رضایت بخش برندهای معروفی که از اینترنت برای موفقیت خود استفاده کرده‌اند، باعث شده است تا افراد زیادی در سراسر جهان وب سایت خود را راه اندازی و اقدامات لازم در جهت کسب و درآمد از اینترنت را در پیش گیرند.

حتما بخوانید:  راه‌های افزایش سئو سایت در سال 2023

تعداد متقاضیان علاقه مند به طراحی وب سایت به قدری بالا است که صاحب نظران بر این باورند اگر کسب و کار شما وب سایتی برای تبلیغ و ارائه خدمات به صورت آنلاین نداشته باشد، قطعا در ده سال آینده نابود خواهد شد.

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

منظور از سئو مارکتینگ مجموعه اقداماتی است که با هدف بهینه سازی وب سایت‌ها و همچنین حضور در رتبه‌های اول گوگل انجام می‌گیرد. متخصصان و سئوکاران با انجام سئو داخلی، خارجی و تکنیکال سعی می‌کنند بازدیدکنندگان شما را چندین برابر کنند و از این طریق تعداد مشتریان شما را افزایش دهند.

بهینه سازی موتور جستجو(سئو)

سئو مارکتینگ را می‌توان بخش اصلی تبلیغات دانست. در سالیان اخیر افراد زیادی در سراسر جهان کسب و کار خود را با این تکنیک‌ها گسترش داده‌اند. امروزه حتی بزرگ‌ترین شرکت‌ها نیز از تبلیغات به وسیله سئو غافل نشده‌اند. بنابراین به عنوان یک دارنده کسب و کار اگر به دنبال گسترش حرفه و همچنین افزایش میزان درآمد خود هستید، تبلیغات به وسیله سئو می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

طراحی اپلیکیشن  موبایل

بسیاری از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در زمینه طراحی اپلکیشن نیز فعالیت دارند. استارتاپ‌ها و کسب و کارهایی که کمتر شناخته شده‌اند با داشتن یک اپلیکیشن و تبلیغات لازم پیرامون شناخت اپ خود به افراد جامعه می‌توانند سود بسیاری به دست آورند.

متخصصان تبلیغات اینترنتی بر این باورند که داشتن یک اپلیکیشن مخصوص می‌تواند برندسازی شما را سرعت بخشد.

طراحی لوگو

داشتن یک لوگو خاص و منحصر به فرد از جمله اهدافی است که بسیاری از کسب و کارهای آنلاین به دنبال دستیابی به آن هستند. لوگو در واقع نمادی است که به صورت غیر مستقیم کسب و کار شما را معرفی می‌کند.

صرف خلاقیت در ساخت لوگو تنها توسط آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ برتر امکان پذیر است. بنابراین نمی‌توان انتظار داشت که با دریافت خدمات از مجموعه‌های معمولی که در زمینه تبلیغات آنلاین فعالیت دارند، بتوانید کسب و کار خود را به یک برند قوی و مشهور تبدیل کنید.

لازم به ذکر است که متخصصان طراحی لوگو به عنوان یکی از اعضا اصلی تیم دیجیتال مارکتینگ در نظر گرفته می‌شوند.

ویدیو مارکتینگ

منظور از ویدیو مارکتینگ مجموعه خدماتی است که در زمینه طراحی و ساخت انواع و اقسام ویدیوهای تبلیغاتی انجام می‌گیرد. تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافیک جزء این خدمات در نظر گرفته می‌شوند.

از آنجایی که در حال حاضر افراد مشاهده ویدیو را بسیار بیشتر از خواندن مطالب می‌پسندند، این روش می‌تواند تأثیرگذاری بسیار بیشتری داشته باشد.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که این روش تبلیغاتی تنها زمانی می‌تواند نتیجه دلخواه را برای شما حاصل کند که به درستی انجام گیرد. بنابراین نمی‌توان انتظار داشت که تیزرها و موشن گرافیک‌های ساده و معمولی شانسی برای دیده شدن و بولد شدن داشته باشند.

سوشال مدیا مارکتینگ

سوشال مدیا مارکتینگ با تمرکز بر روی شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار سعی دارد به جذب مشتری برای شما بپردازد. متخصصان در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ با تنظیم برنامه ریزی مشخص برای تبلیغات در این حوزه قادرند تا کسب و کار شما را بهبود بخشند.

در دنیای مدرن که بیشتر افراد در فضای مجازی حضور فعالی دارند، این امکان وجود دارد که با تنظیم یک استراتژی تبلیغاتی و همچنین تولید محتوا مفید و کاربردی در این حوزه به کسب درآمد بپردازید.

برخلاف تصور عموم تنها حضور در شبکه‌های اجتماعی برای سوشال مدیا مارکتینگ کافی نیست. شما تنها زمانی می‌توانید از فرصت‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید که دانش و تخصص کافی در این عرصه داشته باشید.

از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی که برای سوشال مدیا مارکتیک امورد استفاده قرار می‌گیرند می‌توان به اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ، فیسبوک، توییتر، لینکدین، یوتیوب، و پینترست اشاره کرد.

بازاریابی محتوایی

محتوا زبان برقراری ارتباط شما با مخاطبانتان است. در واقع شما به وسیله تولید محتوا این امکان را خواهید یافت که با مخاطبان خود صحبت کنید، به سوالات آن‌ها پاسخ دهید، و آن‌ها را برای دریافت خدمات یا خرید کالا از خود ترغیب کنید.

محتوا مارکتینگ یا بازاریابی محتوایی به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ جهت افزایش بازدید کننده و در نتیجه افزایش فروش استفاده می‌شود.

هنگامی که سخن از تولید محتوا گفته می‌شود برخی به اشتباه اینگونه تصور می‌کنند که منظور تنها نگارش محتواهای متنی است. این در حالی است که تولید محتواهای تصویری، صوتی و ویدیویی نیز جزء خدمات محتوا مارکتینگ در نظر گرفته می‌شود.

اهمیت تولید محتوا به قدری بالا است که گوگل از آن به عنوان یکی از مهم‌ترین معیارهای خود برای رتبه دادن به وب سایت‌ها یاد می‌کند. بنابراین لازم است تا حتما از افراد متخصص در این حوزه که بتوانند برای شما محتواهایی با کیفیت بسیار بالا تولید کنند، کمک بگیرید.

در آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب از نیروهای متخصص و کاربلد در زمینه تولید محتوا صوتی، تصویری، متنی و ویدیویی برای پیشبرد پروژه‌ها کمک گرفته می‌شود.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی دیگر از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ است که به دلیل عدم نیاز به صرف هزینه‌های بسیار بالا علاقه‌مندان بسیاری را به خود اختصاص داده است. متخصص در این روش سعی می‌‌کنند با ارسال ایمیل به مخاطبان آن‌ها را به مشتریانی وفادار برای کسب و کار مربوطه تبدیل کنند.

ایمیل مارکتینگ

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که موفقیت در ایمیل مارکتینگ نیز نیازمند دانش و تخصص است. اگر این مرحله از تبلیغات آنلاین به درستی انجام نگیرد، نه تنها نتیجه‌ای برای شما نخواهد داشت بلکه ممکن است به ضرر شما نیز تمام شود. همین موضوع باعث می‌شود تا توصیه کنیم از آژانس تبلیغات دیجیتال برای انجام حرفه‌ای تبلیغات ایمیلی کمک بگیرید.

حتما بخوانید:  قیمت تبلیغات در گوگل، تبلیغ در گوگل با کمترین هزینه

اس ام اس مارکتینگ

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط یک آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ برتر، اس ام اس مارکتینگ است. متخصصان در این روش سعی می‌کنند با استفاده از ارسال پیامک انبوه به افراد مختلف، مخاطبان هدف خود را بیابند.

این شیوه یکی از قدیمی‌ترین روش‌های رایج تبلیغاتی است که می‌تواند بازدهی بسیار بالایی برای شما داشته باشد.

البته این روش نیز مانند سایر روش‌های تبلیغاتی باید با هماهنگی‌ها و برنامه ریزی‌های قبلی انجام گیرد تا بازدهی کافی را برای شما داشته باشد.

تبلیغات ریتارگتینگ

یکی از تاثیرگذارترین خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ تبلیغات ریتارگتینگ است. هدف از این تبلیغات تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتریان بالقوه و ارسال پیام‌های تبلیغاتی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.تبلیغات ریمارکتینگ - تبلیغات ریتارگتینگ

مخاطبانی که وارد وب سایت شما می‌شوند اعلانی را دریافت خواهند کرد که از آن‌ها می‌خواهد نظر خود را در رابطه با دریافت پیام‌های تبلیغاتی از این سایت اعلام کنند. اگر آن‌ها با این امر موافق باشند، شانس بیشتری برای جذب مشتری خواهید داشت.

دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینیج یکی از روش‌های تبلیغات آنلاین است که کمتر شناخته شده است. اما انتشار می‌رود در آینده‌ای نزدیک شهرت بیشتری یابد. در این روش متخصصان از هر فرصتی برای انتشار ویدیوها و عکس‌های تبلیغاتی مربوط با برند شما استفاده می‌کنند تا در نهایت بتوانند مشتریان بیشتری برای شما جذب کنند.

این روش شباهت بسیار زیادی با تبلیغات قدیمی بیلبوردی دارد با این تفاوت که مکان نصب بیلبورها فضای آنلاین و دیجیتال است. در واقع می‌توان گفت دیجیتال ساینیج بر استفاده از دریچه‌های نمایش تلفن همراه و لپ تاپ‌ها جهت انتشار محتواهای تبلیغاتی شما تمرکز دارد.

در این روش هر وقت فرصت شود پیام تبلیغاتی برای مخاطبین نمایش داده می‌شود تا ذهن آن‌ها بیشتر تحت تاثیر قرار گیرد.

ایجاد کمپین تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یکی از روش‌های پرطرفدار تبلیغات آنلاین است که می‌تواند در مدت زمانی کوتاه نتایج فوق العاده‌ای را برای شما حاصل کند.

وب سایت‌های علاقه مند به افزایش بازدید کننده با ساخت یک بنر کسب و کار خود را در وب سایت‌های مشهور و تبلیغاتی چون گوگل ادز تبلیغ می‌کنند. انجام اصولی این روش می‌تواند ترافیک وب سایت شما را به طور قابل توجه‌ای افزایش دهد.

ایجاد کمپین تبلیغات کلیکی

اگر وب سایتی کم بازدید دارید که شانس کمی برای دیده شدن دارد، می‌توانید با استفاده از تبلیغات کلیکی میزان بازدید کنندگان خود را چندین برابر کنید.

با استفاده از گوگل تبلیغ کنید. - ایجاد کمپین تبلیغات کلیکی

متخصصان در آژانس دیجیتال مارکتینگ با راه اندازی این کمپین‌ها از مخاطبان دریافت می‌کنند تا در ازای مشاهده تبلیغات شما هزینه‌ای مشخص دریافت کنند. این اقدام باعث می‌شود تا برند شما بهتر دیده شود و در مدت زمانی کوتاه‌تر وب سایت شما به جایگاه اصلی خود دست یابد.

انتظار می‌رود یک آژانس بازاریابی آنلاین برتر تخصص کافی در راه اندازی این کمپین‌ها داشته باشد.

تعرفه آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

بسته به خدمات ارائه شده توسط هر شرکت، تعرفه آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ نیز متفاوت خواهد بود. برخی از شرکت‌های تبلیغاتی به دلیل تجربه بسیار بالایی که در زمینه کاری خود دارند، می‌توانند هزینه تبلیغات را به طور قابل توجه‌ای برای شما کاهش دهند. این مجموعه‌ها در ابتدا یک استراتژی دقیق برای شما تنظیم می‌کنند و سپس با اجرای این استراتژی از شما یک برند موفق و مشهور می‌سازند.

تمرکز اصلی بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ همچون مجموعه… بر روی کاهش هزینه‌ها با حذف روش‌های غیر موثر تبلیغاتی است.

مزایای دریافت خدمات از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

هنگامی که تبلیغات کسب و کار خود را به آژانس بازاریابی اینترنتی می‌سپارید، مزایای زیر در انتظار شما خواهد بود:

 • هزینه تبلیغات شما به طور قابل توجه‌ای کاهش خواهد یافت.
 • پروژه شما توسط یک تیم حرفه‌ای انجام می‌گیرید.
 • سرعت برندسازی افزایش می‌یابد.
 • نگرانی‌ها از بابت استخدام نیرو برای انجام وظایف مختلف کاهش می‌یابد.
 • شانس موفقیت شما بیشتر می‌شود.

معرفی بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در ایران

در میان تعداد انبوه فعالان این حوزه، برخی از شرکت‌ها به واسطه‌ی نمونه‌کارهای قوی، کسب نتایج عالی، جلب رضایت حداکثری مشتریان و ارائه خدمات متنوع و باکیفیت توانسته‌اند گوی سبقت را از رقبا بربایند. آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب مفتخر است که با سال‌ها فعالیت موفق در این حوزه و کسب نتایج مطلوب تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ را به شما عزیزان ارائه نماید. جهت بهره‌مندی از این خدمات تنها کافیست تا فرم ثبت سفارش را در سایت پر کنید تا پس از بررسی متخصصین مربوطه با شما در ارتباط باشند. با یک بار استفاده از خدمات بی‌نظیر آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب، پیشرفت در کسب‌وکار خود را مشاهده خواهید کرد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم در رابطه با آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ و خدمات ارائه شده توسط این مجموعه‌ها صحبت کنیم. قطعا نتیجه تبلیغات زمانی رضایت بخش خواهد بود که شما از بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ خدمات دریافت کرده باشید. مجموعه… به دلیل سابقه طولانی و درخشانی که در این زمینه دارد به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی ایران در نظر گرفته می‌شود. بنابراین اگر دوست دارید هزینه تبلیغات خود را به طور قابل توجه‌ای کاهش دهید، می‌توانید از این آژانس تبلیغات اینترنتی برای کنترل هزینه‌ها و تبلیغات موثرتر کمک بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

اسماعیل سحاب

فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم. از طریق مطالعاتی که در دانشگاه داشتم علاقمند به سئو و مفاهیم بازاریابی اینترنتی شدم. بعد از دانشگاه به صورت تمام وقت در این حوزه مشغول هستم و خوشحالم که باعث رشد ترافیک تجاری کسب وکارهای آنلاین می شوم. اگر شما نیازمند رشد کسب وکارتان و مشتاق همکاری با من به عنوان متخصص، مشاور و یا کارشناس سئو هستید، از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت و یا با شماره همراه 09187099278 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا

برای افزایش فروش بیزینستان چه طرحی داری؟

برای افزایش فروش کسب وکار شما، چک لیست بی نظیری آماده کرده ایم.

هر روز یک گام کوچک بردارید تا فروشتان دوبرابر شود.

تعداد پرسنل

تماس سریع دریافت خدمات